See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Heijne Camp 2017

Turniej Karate WKF

Obóz zimowy 2017

Wyniki poszczególnych konkurencji

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

1 miejsce: Joanna Lasota, Kinga Podhorodecka, Maja Skrzypczak –

2 miejsce: Martyna Skowron, Wiktoria Kozłowska, Hanna Wiesiołowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Sara Talaczyńska, Hanna Skowron, Zofia Zielazna – IKSK Orchowo I

3 miejsce: Katarzyna Kosiak, Sylwia Rybarczyk, Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo II

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCY

1 miejsce: Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa, Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Xawery Kochanecki, Mikołaj Wojewoda, Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Jakub Grzegorek, Kacper Sandecki, Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Czernek, Szymon Kwiatkowski, Piotr Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE ŻÓŁTE PASY 10-11 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kuj.

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE ŻÓŁTE PASY 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Aleksandra Woźniak – IKSK Piotrków Kuj.

2 miejsce: Hanna Wiesiołowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Marcelina Krawczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Weronika Bednarz – IKSK Mogilno

 

KIHON 7-8 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Franciszek Kowal – IKSK Gniewkowo

2 miejsce: Dominik Głowacki – IKSK Pakość

3 miejsce: Paweł Zielazny – IKSK Orchowo

3 miejsce: Hubert Głowacki – IKSK Pakość

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Liliana Kawa – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

 

KIHON 6 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Pakość

3 miejsce; Lena Rzyska – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8-9 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kuj.

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maciej Graczyk - IKSK Mogilno

 

KIHON 6 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Piotrków Kuj.

2 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Wiktor Zakaszewski –

3 miejsce: Aleksander Lietkiewicz – IKSK Piotrków Kuj.

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY DZIEWCZĘTA 6 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Lena Rzyska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY CHŁOPCY 7 LAT

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Patryk Olszewski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Paweł Zielazny – IKSK Orchowo

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY DZIEWCZĘTA 7 LAT

1 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

2 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Łucja Skowrońska – IKSK Orchowo

 

TOR SPRAWNOŚCIOWY CHŁOPCY 6 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

2 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10-11 LAT

DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Agata Zywert – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zofia Napieralska – Bushido Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE 6-7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce; Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Łucja Skowrońska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10-11 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Patryk Korpik – IKSK Strzelno

 

KIHON 7-8 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Julia Szymańska – IKSK Mogilno

2 miejsce: Hanna Skowrońska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sara Kisiel – IKSK Pakość

3 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Hanna Wiesiołowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Hanna Skowrońska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Julia Śmigiel – IKSK Orchowo

3 miejsce: Amelia Branecka – IKSK Pakość

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI 12-13

LAT

1 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

2 miejsce: Agata Dura – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Weronika Bednarz – IKSK Mogilno

 

FANTOM KUMITE 6-7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Gruszczyński – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Franciszek Kowal – IKSK Gniewkowo

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIADUALNE BIAŁE PASY 7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Gabriela Tarsienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Patryk Olszewski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bartosz Gruszczyński – Bushido Bydgoszcz

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY 8-9 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Czerek – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSZE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Gabriela Tarsienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Patryk Olszewski – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hubert Głowacki – IKSK Mogilno

3 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Liliana Kawa – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Agata Dura – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Szymańska –

3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT CHŁOPCY (- 35 KG)

1 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Patryk Korpik – IKSK Strzelno

3 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

2 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Agata Zywert – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE 10-11 LAT CHŁOPCY (+ 35 KG)

1 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Franciszek Giernatowski – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

3 miejsce: Piotr Rybarczyk – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT CHŁOPCY (- 31 KG)

1 miejsce: Jakub Szatlach – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Robert Pomaski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE 8-9 LAT CHŁOPCY (+ 31 KG)

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bogusław Szatkowski – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Krzysztof Domachowski – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Hieronim Jackowski – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktor Wojciechowski – Bushido Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Kajetan Powała – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Michał Felisiak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

2 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sylwia Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

Najlepszy zawodnik Szymon Strawa IKSK Inowrocław

Najlepsza zawodniczka Martyna Walichnowska IKSK Orchowo

Nasi sponsorzy!

                       

Kalendarz klubowy

Poprzedni miesiąc Lipiec 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31

Kalendarz imprez

Brak wydarzeń

Kontakt

Add: ul. Łokietka 6a, 88-100 Inowrocław   Mariusz Kaczmarek Telefon: 692-567-617 Email: melon-ino@wp.pl
tel. +48 512-945-295   Arkadiusz Padniewski Telefon: 698-406-786 Emailpadniewski@op.pl
Email: ikskarate@ikskarate.com   Łukasz Gwizdalski Telefon: 793-295-997 Emaillukaszgwizdalski@gmail.com
      Bartłomiej Karski Telefon: 793-797-764 Emailkarnol@poczta.fm
Nr konta IKSK: 3410901069 00000000 07014152 Bank Zachodni WBK S.A. O/Inowrocław
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com