See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

 

Inowrocławski Klub Sportowy Karate jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, który działa w zakresie rozwoju oraz upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Stowarzyszenie zajmuje się prowadzeniem regularnych treningów w poszczególnych sekcjach wiekowych i zaawansowania, jest organizatorem szkoleń, obozów i wypoczynku, bierze udział w rywalizacji sportowej na zawodach w kraju i za granicą. Klub  popularyzuje karate, ju jitsu i inne dalekowschodnie sporty walki, promuje zdrowy styl życia.

 

IKSK był w przeszłości organizatorem Mistrzostw Polski w Karate WKF, Mistrzostw Polski w Karate Shotokan, Pucharu Polski w Karate JKA, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate WKF, Otwartego Pucharu oraz Mistrzostw Polski w Sztukach Walki Federacji IMAF. Od dwudziestu lat organizujemy Ogólnopolskie Seminarium Karate z Holenderskim Mistrzem Rudolfem Heijne oraz Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki. Obecnie każdego roku organizujemy rozgrywki Ligi Karate w powiecie inowrocławskim oraz Ogólnopolski Turniej Karate WKF Solno CUP w Inowrocławiu. 

Działamy w wielu miejscach naszego regionu, informację znajdziesz w zakładce Sekcje. Jeśli tylko masz ochotę z nami ćwiczyć czy zainteresować dziecko sztukami walki bez problemu do nas trafisz. Stawiamy przede wszystkim na rekreację i równoważny rozwój, a jeśli lubisz rywalizację i wyzwania możesz u nas rozwijać się w sporcie.  Spróbuj, zapraszamy.

 

Skład zarządu klubu

Prezes Mariusz Kaczmarek

Wiceprezes Arkadiusz Padniewski

Wiceprezes Maciej Wawrzyniak

Sekretarz Jacek Dekowski

Skarbnik Łukasz Gwizdalski

Członek Agnieszka Zadka

Członek Marcin Głowacki

Członek Adam Grecman

Członek Lucjan Skowroński

 

Nasi sponsorzy!

                 

Licznik odwiedzin

281427
Aktualnie odwiedzający naszą stronę: 5
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com