See PRO editionSee PRO edition

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Sekcja Ju Jitsu IKSK istnieje od 2007 roku, a powstała na bazie wcześniejszej sekcji karate i samoobrony dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej IKSK przy ul. Władysława Łokietka 6a w Inowrocławiu, w każdy wtorek i czwartek. Młodsza grupa rozpoczyna zajęcia o godz. 17:30, starsi o 18:45.

 

 

Zajęcia są przekrojowe. Zaczynając od ćwiczeń ogólnorozwojowych i sprawnościowych, przez integracyjne gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka), po właściwy trening: uczymy się walki w stójce (uderzenia i kopnięcia), w uchwycie (rzuty i podcięcia) oraz w parterze (trzymania; starsi uczą się także dźwigni i duszeń). Nasi podopieczni z powodzeniem startują w zawodach sportowych: regionalnych, krajowych i międzynarodowych w konkurencjach grappling, ju jitsu i kickboxing semi-contact. Uzupełnieniem zajęć są okazjonalne treningi sport kenjutsu – japońskiej szermierki sportowej.

 

Nasi Mistrzowie:

Michał Paczkowski II DAN Karate Shotokan

Zbigniew Głowacki I DAN Karate Shotokan

Piotr Dominiczak I DAN Ju Jitsu

Dominik Boła I DAN Ju Jitsu

 

Instruktor:

Michał Żuchelkowski, II DAN Karate Shotokan, I DAN Ju Jitsu, instruktor samoobrony

 

Kontakt:

Tel. 660-588-878

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage: www.facebook.com/ikskjj

Sekcja Karate Orchowo

Sekcja Karate w Orchowie istnieje od 2015 roku.

Zajęcia odbywają się na Hali Sportowej przy Zespole Szkół i Przedszkoli w Orchowie.
Sekcja z Orchowa z powodzeniem reprezentuje Nasz Klub na zawodach ogólnopolskich oraz zagranicznych w konkurencjach kumite. 

 

Trenerem sekcji jest Lucjan Skowroński, 4 DAN.

 

Sekcja Karate Gniewkowo

Pierwsza sekcja shotokan funkcjonowała w Gniewkowie w latach 1993 – 1996 pod szyldem „Szkoła Karate i Samoobrony” instruktora Piotra Witkowskiego.  Po czterech latach przerwy w październiku 2000 roku już pod patronatem Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate i M-GOKSiR w Gniewkowie rozpoczęła funkcjonowanie nowa sekcja. Zajęcia początkowo prowadził Paweł Świderski, a od lutego 2005 r Marek Bilicki.

Na zajęciach oprócz karate shotokan można poznać techniki walki i elementy widowiskowe w posługiwaniu się bronią taką jak: kij bo, czy nunchaku.

Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach 16:30-18:00 na sali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Gniewkowie przy ul . Dworcowej 11.


Trener Marek Bilicki IV DAN KARATE SHOTOKAN
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. Kom. 662 800 315

Sekcja Karate Kruszwica

Sekcja powstała w 2001 roku, przez pierwsze lata zajęcia odbywały się w Gimnazjum nr 1 obecnie treningi prowadzone sią w Szkole Podstawowej nr 1. Sekcja Karate w Kruszwicy była i jest miejscem ćwiczeń dla wszystkich osób rozpoczynających przygodę ze sportem lub szeroko rozumianą rekreacją ruchową. W Kruszwicy pasjonaci sztuk walki reprezentowani są przez wszystkie grupy wiekowe.

 

Początkujący  5-8 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe, nauka podstaw karate shotokan.

Gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej.

Poniedziałek 16.00 - 16.45

Środa 16.00 - 16.50

 

Średniozaawansowani  i dzieci starsze, zawodnicy

Zajęcia ogólnorozwojowe wzmacniające organizm. Doskonalenie i nauka technik karate shotokan, trening sportowy karate olimpijskiego – WKF przygotowujący do startów w zawodach.

Poniedziałek 16.45 - 18.30

Środa 16.50 - 18.00

 

Kadra szkoleniowa

Mariusz Kaczmarek ( tel. 512945295, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

VII dan, trener II klasy karate, instruktor samoobrony nauczyciel wychowania fizycznego – specjalność gimnastyka korekcyjna.

Agnieszka Zadka ( tel.666099633, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

III dan karate, nauczyciel wychowania fizycznego – specjalność gimnastyka korekcyjna, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, instruktor pływania.

 

 

Nasi sponsorzy!

                 

JSN Ares template designed by JoomlaShine.com